Baby bib - grey with print
The grey baby bib with custom print is made of 100% polyester. Machine washable at 40°C. The bib measures 370 x 290 mm.
Quantity discount
from 10 pcs
discount 5,00 %
148,83 Kč/pcs
you save 7,26 Kč
from 50 pcs
discount 10,00 %
140,36 Kč/pcs
you save 15,73 Kč
from 100 pcs
discount 15,00 %
133,10 Kč/pcs
you save 22,99 Kč
from 500 pcs
discount 20,00 %
124,63 Kč/pcs
you save 31,46 Kč
156,09 Kč
Your price incl. VAT
129,00 Kč
Price ex VAT
In stock 27 pcs
Product note
Product description
Grey baby bib with custom print will make your little ones happy. The original printed bib is also guaranteed to please as a special gift for expectant parents. Let us create personalised bibs with a unique print from your photos or graphic design.
Machine washable at 40° C.
For more than three variations of graphics, we charge an extra fee.
Delivery date: The delivery date depends on the speed of delivery of the graphic design (image, photo, logo), approval of the placement on the selected product, crediting of payment to our account, stock of goods and also the production workload. Please contact us for more details.
Parameters
| Product code | JBWD2937GY_V |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Gramáž | 200 g/m² |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 370x290 mm |
| Weight | 100 g |
| Warranty | 6 months |
| Manufacturer | Amaly.cz |