Coaster under the mug - ceramic wheel with print
The ceramic coaster is the perfect accessory for mugs or pint glasses.
Quantity discount
from 10 pcs
discount 5,00 %
67,76 Kč/pcs
you save 3,63 Kč
from 50 pcs
discount 10,00 %
64,13 Kč/pcs
you save 7,26 Kč
from 100 pcs
discount 15,00 %
60,50 Kč/pcs
you save 10,89 Kč
from 500 pcs
discount 20,00 %
56,87 Kč/pcs
you save 14,52 Kč
71,39 Kč
Your price incl. VAT
59,00 Kč
Price ex VAT
In stock 446 pcs
Product note
Product description
This coaster is made of ceramic. It is the perfect accessory for cups or pints and also a great promotional item that will surely dazzle and give vent to your originality of design. It is also suitable as an accessory for hotels, restaurants, bars and other establishments. We will be happy to create a customized coaster according to your wishes.
We charge an extra fee for more than three variations of graphics.
Delivery date: The delivery date depends on the speed of delivery of the graphic design (image, photo, logo), approval of the placement on the selected product, crediting of payment to our account, stock of goods and also the production workload. Please contact us for more details.
Parameters
| Product code | E-BZ10_V |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Průměr | 90 mm |
| Tloušťka | cca 5 mm |
| Weight | 1 kg |
| Warranty | 6 months |
| Manufacturer | Amaly.cz |